Revizor - dopravní podnik města Olomouce, čísl. - č. 41. Mosaz 61 x 38,5 mm, barvený, klop. úchyt R
Revizor - dopravní podnik města Olomouce, čísl. - č. 41. Mosaz 61 x 38,5 mm, barvené smalty + pryskyřice, klop. úchyt R
Dopravní podnik - KONTROLA (revizorský odznak). Mosaz 33,5 x 49 mm, bílý smalt, nepův. šroub s matkou
Dopravní podnik - KONTROLA (revizorský odznak). Mosaz 33,5 x 49 mm, bílý smalt (poškoz. + spravovaný), nepův. klop. úchyt
2
Odznak průvodčího ? - POULIČNÍ DRÁHA OLOMOUC, č. 22. Mosaz 46,5 mm, spravovaný Fe klop. úchyt R
-1
Odznak průvodčího ? - AUTOBUSY OLOMOUC, č. 32. Mosaz 46 mm, klop. úchyt R
Čepicový odznak dopr. podniku Olomouc. Okřídlené kolo s blesky, ve věnci znak Olomouce. Bílý kov
Čepicový odznak dopr. podniku Ostrava ?. Okřídlené kolo s blesky, ve věnci budova a písmena DPMO. Mosaz
Čepicový odznak dopr. podniku. Okřídlené kolo s blesky. Bílý kov
Čepicový odznak železnice. Okřídlené kolo, stát. znak ve věnci. Bílý kov, mosaz 2 ks
Čepicové a klopové odznaky dopr. podniku a železnice 11 ks
0 až 1
Čepicové odznaky dopr. podniku (5 ks), nášivka dopr. podniku (2 ks), odznak dopr. podniku Geneve (mosaz) 8 ks
1 až -1
Dopravní podnik Olomouc - pamětní "placky" k 95. výr. DP 1994. Dispečer, průvodčí, řidič. Al 55 mm, tisk, spona 3 ks
Sportovní. Podkarpatská Rus. Sjezd II. okresu župy Podkarpatské ve Svalavě 1929, sign. J. Plichta (rodák z Třebechovic p. Or.). Mosaz 32 mm, jehla
Slet Hanácké župy orelské Jana Šrámka Olomouc 1922. Mosaz / Fe 36 x 27,5 mm, jehla
Slet Orlů 1923, diecesní slet katolíků Hradec Králové. Mosaz 46,5 x 25,5 mm, spona
Druhý župní slet Orla Čs. v Praze 1925. Mosaz 25,5 x 57 mm, spona
Župní slet Orla Čsl. v Nové Pace 1930. Hliník 36,5 x 25 mm, jehla
Krajský slet sokol Přerov 1871 - 1931. Mosaz 36 x 31,5 mm, jehla, stužka
II. sjezd mor. obvodu Sokol. jezdec. v Olomouci 1933. Mosaz postř. (setřeno) 34,5 x 32 mm, spona