Sjezd sokolské župy Olomoucké ve Šternberku 1933. Mosaz 36 x 30 mm, jehla, štítek výrobce - Podivín Praha XI.
25 let spolku ATUS (Dělnický tělovýchovný a sportovní spolek) 1909 - 1934. Dutá mosaz 28 mm, spona
Slet sokolstva župy Olomoucké a Severomoravské v Zábřeze 1936. Mosaz 34 x 31 mm, jehla
IV. středoškolské hry při X. Všesokolském sletu v Praze 1938. Sign. Štábla, Mincovna Kremnica. Bronz 36,5 mm, spona
-1
Bratr Jan Čapek 1918 - 1938. Mosaz 25,5 mm, vysoký reliéf, spona, stužka
Československý Orel za zdatnost b.l. Masiv. mosaz 31,5 mm, nepův. jehla
Odznak ČSSK - Za zásluhy v kanoistice. Bílý kov (ponikl.) 34 x 30 mm, kov. závěs modře smalt., spona
Ostatní. Dělnický, vzděl. a podp. spolek "Masaryk" v Kamenných Žehrovicích. Mosaz 35 x 25 mm, barev. smalty, nepův. spona
Německý spolek DKV - Pfingsten Brno 1934. Měď (plech) 40 x 26 mm, lakovaný, jehla
Sjezd dobrovolců v Brně 1938, II. pluk svobody 1918 - 1938. Mosaz 47 x 28 mm, jehla
Křídla pohraničí - budujeme letiště A. K. Krnov. Masiv. mosaz 27,5 x 21 mm, jehla, zn. Kovoprůmysl Krnov
Památka svěcení Baziliky sv. Cyrila a Metoda v Ol. Hejšíně - Řepčíně 1932. Budova baziliky, portrét arcib. Prečana. Mosaz 46 x 33 mm, jehla
Zemská zemědělská výstava v Olomouci 1931. Mosaz 38 x 20 mm, jehla
Unie železničních zam. 1896 - 1936, I. sjezd jednotného svazu dopravních zam. ČSR Praha 1936. Mosaz 39 x 43,5 mm, jehla
Mez. koloniální výstava Paris 1931, AGENCE SLAVE DOLEŽAL PRAHA - PARIS, stužka s logem Sokola. Mosaz 36 x 26 mm, spona
Československý dobrovolec 1918 - 1919. Slov. kříž s mečem. Mosaz 20 x 14 mm, jehla
Národní souručenství - odznak pro funkcionáře. Bronz 15 x 33,5 mm, smalty, spona
Zahraniční odznaky. Bulharsko. Všeslovanský lékařský sjezd v Sofii 1936. Mosaz 21 x 34 mm, smalty, šroub s matkou
Německo. III. říše - Winterhilfe. Znaky měst, plast 37 x 28 mm (12x žlutý, 1x oranžový) 13 ks
Odznak III. říše - meč na svastice ve věnci. Zinek, jehla. patina