Karel III.(VI.), 1711 - 1740
30 Krejcar 1740 KB, Hal.558, Husz.1625, 7.161g, nep.nedor., mírně just., nep.rysky
Marie Terezie, 1740 - 1780
Tolar 1763 KB - novoražba - Sign.KM95 (Kožuch Milan), Punc. Ag835, 39mm, 28.011g, kapsle
Tolar 1780 B/SK-PD, N.91a, Husz.1680, 27.931g, nep.hr., nep.rysky, patina
10 Krejcar 1765, Karlovský Bělehrad, N.125, M-A.266, 3.515g, mírně just., patina R!
Cu Soldo 1777 S, Smolník pro Milán, N.208, 8.009g, dr.vady mater., dr.škr., hrany, mírně kor., patina R!
Cu Soldo 1779 S(?), Smolník pro Milán, N.208, 7.270g, nep.nedor., nep.exc., nep.kor., patina R!
-2/2
František I. Lotrinský, 1745 - 1765
Tolar 1764 KB, N.23, Husz.1787, 27.842g, nep.just., pěkná patina
30 Krejcar 1751 NB, N.25, Husz.1796, 6.954g, mírně just., dr.rysky, patina RR!
XVII Krejcar 1758 KB, N.27, Husz.1803, 6.038g, mírně just., nep.hr., vlas.škr., rysky, patina R!
Josef II., (1765 -) 1780 - 1790
Tolar 1782 B, P.25, Husz.1869, 27.973g, mírně just., nep.hr., nep.rysky, skvrna, patina
Tolar 1783 B, P.25, Husz.1869, 28.017g, mírně just., pěkná patina
Tolar 1783 B, P.25, Husz.1869, 28.030g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
20 Krejcar 1789 G, Nagybanya, P.31, Husz.1882, 6.600g, mírně just., nep.hr., nep.rysky, patina R!
František II., 1792 - 1835
Tolar 1826 B, 27.987g, nep.just., dr.hr., dr.rysky, patina
Tolar konvenční 1819 G, Nagybanya, 27.912g, dr.hr., vlas.rysky, patina R!
-2/2-
Tolar 1824 E, Karlovský Bělehrad, 27.758g, dr.hr., dr.rysky R!
1/2 Tolar 1824 B, 13.985g, nep.hr., nep.rysky R!
1/2 Tolar konvenční 1833 B - s madonou, 14.032g, nep.just., nep.hr., nep.rysky, patina RR!
1/4 Tolar křížový 1797 B, 7.373g, dr.vady razidla, mírně just., téměř
20 Krejcar 1804 B, 6.615g, mírně just., nep.hr., nep.rysky, patina