REPLIKY ČESKÝCH HISTORICKÝCH MINCÍ
Šejnost, denár k miléniu sv.Václava 1929, Ag
Kutnohorský pamětní groš Václava II, Ag replika, 987/1000, punc 2ks
Šlikové, replika tolaru 1520 pro světovou výstavu 1967 v Montrealu, postříbřený bronz
fenik obchodní, 14.stol. Koch M6/4
Josef II. 1780-1790
1/2 tolar křížový 1789 A škrábance, koroze
3/2
TYROLY, arcivévoda Leopold 1620-1632
Vierer b.l., Hall
Vierer b.l. kiprový, Hall, Hahn 1
Vierer b.l. kiprový, Hall, Hahn 1 var
František II. 1792-1835
6 krejcar 1800 S, pěkná patina
FJI 1848-1916
zlatník 1879 KB nep.škr.
zlatník 1883 b.z.
1/4 zlatník 1859 A, hr. + 20 krejcar 1868 b.z. 2ks
-2-2-
1/4 zlatník 1859 A
1/4 zlatník 1861 A
20 krejcar 1868 b.z. + 10 krejcar 1869 b.z. 2ks
2-2-
10 krejcar 1859 V R
2/1
6 krejcar 1849 A
6 krejcar 1849 A vlas.škr.
1 krejcar 1885
5/10 krejcaru 1885