Austrálie, George VI., 1936 - 1952
Florin 1951 - 50 let dominia, KM.47
Medaile vydané Českou Numismatickou Společností
M.Knobloch - Karel IV. - 600. výročí úmrtí, 1978 Trůnící Karel IV. zpředu, opis a nápis / gotické "K", kružba, znaky, opis, Sign., Punc.750, Ag 40 mm, 29.92 g_tém.
M.Knobloch - Karel IV. - 600. výročí úmrtí, 1978#Postř Trůnící Karel IV. zpředu, opis a nápis / gotické "K", kružba, znaky, opis, Sign., Postř.bronz 40 mm, 24,61 g_tém.
Hradec Králové - pobočka ČNS
M.Polívka - 10.výročí nálezu denárů, 1970 - 1980 Replika nalezeného denáru, vročení, opis / písmeno G ve štítu, opis, Klipa Ag 25x25 mm, 6.1 g, BK.14/4
Opava - pobočka ČNS
Nesign. - 70 let pobočky ČNS Opava 1948 - 2018 Stylizovaný znak města, opis / ve spirále všichni dosavadní předsedové pobočky, Galvanický bronz 60 mm
J.Černaj - na 50 let pobočky 1948 - 1998 Slezská orlice, znak města, vročení, opis / erb Liechtensteinů, opis, Sign., Mosaz.postř.patin., Mosaz patin., Cu patin., Klipa 60x60 mm, BK.A29/21, 21A, 21B _celk. 3 ks
Fischer Jan Tomáš, 1912 - 1957
Obnovení kaple Sv.Kateřiny ve Znojmě, 1947 - 1949 Dvě postavy nad rotundou, opis / scéna povolání kníž. Přemysla na trůn, latinské nápisy, Sign., Bronz 35 mm
Havelka Luděk, 1941 -
Artia - Zdeněk Burián (1905 - 1981), Ag medaile, b.l. (1984) Portrét zprava, opis/stojící ještěr, Sign., Punc.900, Ag 40 mm, 32,14 g
Horejc Jaroslav, 1886 - 1983
ČOS - Na paměť XI. všesokolského sletu v Praze 1948 Poprsí ženy zleva, opis / sokol s rozepjatými křídly, opis, Sign., Punc., Ag 500/1000, 28 mm
Kolářský Zdeněk, 1931 -
30 let podniku zahraničního obchodu Metalimex 1948 - 1978 Zeměkoule uprostřed symbolů / sloupy vysokého napětí, nápis, opis Sign., Punc., Ag 900, 40 mm, 30.08 g
Artia - 25.výročí založení, 1978 Mapa světa, znak Artie, angl.opis / symbolika, znak Artie, vročení, opis, Sig., Punc.900/1000, Ag 38 mm, 25.3 g
Karel IV. 1346 - 1378 - Universita Karlova 1348, 1978 Poprsí Karla IV. čelně mírně zleva, po stranách 2 znaky, opis / korunovační scéna, opis, Punc.0.900, Ag 38 mm, 24.74 g
Signatura "JF" - blíže neurčeno
Zemská výstava prací učňovských v Praze / zemská živnostenská rada pro Čechy b.l., Sign., Bronz 42 mm
Oppl Vladimír, 1953 -
Českomoravská stavební spořitelna 1998 Panorama Prahy / 2řádk.nápis na budově, vročení Sign., Ag 34 mm, 16 g, náklad 500 ks_orig.kapsle + etue + certifikát
Kryštof Kolumbus - 555 let od narození 500 let od úmrtí, 2006 Poprsí čelně mírně zprava, opis / plachetnice, opis, Ag 999, 50 mm, 42 g, nákl.500 ks, čís.012_orig.etue + kapsle + certifikát
Stehlík Josef,
Ústřední výstavka dorostu čsl.živnostensko-obchodnické strany středostavovskéna všeživnostenské výstavě v Praze 1924, Stojící muž s atributy řemesel, opis ZÁSLUZE A PRÁCI / 8řádk. nápis ve věnci, Sign., Bronz 44 mm
Španiel Otakar, 1881 - 1955
Jsem ražen z českého kovu - 10. výročí republiky 1928#Ag Sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, Sv.Václav s rytíři, Sign., Punc.987, Ag 34 mm, 20.1 g
Tautenhayn Josef junior, 1868 - 1962
Sign. - medaile k 100.výročí bitvy u Lipska, 1813 - 1913 Austria s mečem a štítem, v pozadí Lipsko, opis / portréty Knížete Schwarzenberga, arciv.Karla a Andrease Hofera ve vavřínových věncích, opis, Sign., Bronz 65 mm, Haus.1982, Wurz.599_R!
Dobruška
J.CH. - hospodářsko - průmyslová výstava, 1892#Ag Alegorie průmyslu, zemědělství a obchodu, opis / znak ve věnci, Sign.J.CH., Ag 52 mm, 41,68 g_dr.hr. R! tém.
Olomouc
Na obnovení university v Olomouci 1573 - 1946 Poprsí F.Palackého zleva, opis / 4 řádk.nápis Nesign.(V.Makovský), Postř.bronz 46 mm, PMP.F1c