Medaile Rakousko - Uhersko
Vídeň - Svaz ochrany zvěře " Uznání zásluh", rytíř s koněm a štít em u stromu / Kolem otevřeného vavřín. věnce opis: TIERE SCHÜTZEN HEISST: MENSCHEN NÜTZEN postř. bronz 35 mm
Vládní ražby medailového charaktderu
Rudolf - korunní princ, poprsí zprava / Výstava v Budapešti 1885, výstavní palác sign.: AS, raž.: Knopp a Steiner zlacený b ronz 38 mm
Béla IV. (1235-1270)
Brakteát Rethy 272 "R"_jemně naprasklý
0/-
Zikmund (1386-1437)
Obol Rethy 125b 2 ks
0-1-
Gabriel Bethlen (1613-1630)
Groschen 1626 CC, Košice Resch 329 "R"
Údobí let 1918-1938
2 hal. 1923 - var.: za ocasem lva tečka !
-0/0
5 hal. 1923
RL
5 hal. 1928
10 hal. 1925
10 hal. 1934
20 hal. 1924
20 hal. 1926
50 hal. 1921
50 hal. 1921 "ražba z prvních razidel"_tém.
50 hal. 1922
50 hal. 1924
5 Kč 1927 "R"_vlas. rys., tém.
5 Kč 1927 "R"
5 Kč 1928 var.: velká +malá vlnovka na hraně 2 ks