Bulharsko, Ferdinand I. jako král, 1908 - 1918
2 Stotinka 1912, KM.23.2
Černá Hora, Nikola I. jako kníže, 1860 - 1910
1 Perper 1909, KM.5
Černá Hora, Nikola I. jako král, 1910 - 1918
5 Perper 1914, KM.15
1 Perper 1912, KM.14
1 Perper 1914, KM.14
1 Para 1913, KM.16_R!
Dánsko, Christian VIII., 1839 - 1848
1/5 Skilling 1842 FF, KM.724, Cr.118a
Estonsko, I.republika
1 Koruna 1933 - festival, KM.14
Evropská unie
Lucembursko - 20 Ecu 1993 - 35 let Evropské investiční banky 1958-93 Ag 39 mm, 24.8 g
Irsko - Ecu 1993 - jelen s laní, Ag 40 mm, 19.5 g
Norsko - 20 Ecu 1994 - 925 let Bergen Brygge, Ag 40 mm, 24.9 mm
Německo - 5 Euro 1996, Punc Ag, 36 mm, 19.9. g
Francie, Ludvík XVI., 1774 - 1793
2 Sol 1793 BB - Strasbourg, typ: Francais, KM.621.4_R!
Francie, Napoleon III., 1852 - 1871
5 Frank 1852 A, Y.13/1, KM.773.1 - s tit.Louis Napoleon
Francie, V.republika, 1959 -
100 Frank 1994 (Ag) - tunel pod kanálem La Manche, KM.1060
Gdaňsk - město
5 Gulden 1923, KM.147_tém.
1 Gulden 1923, KM.145
Gibraltar, Elizabeth II., 1952 -
14 Ecu (10 Pound) 1993 - rytíř na koni, Ag 10 g, KM.627
14 Ecu (10 Pound) 1993 - W.Churchill, Ag 10 g, KM.631
Itálie - Janov, republika
8 Lira 1796, KM.16a, Dav.1370_dr.hr. R!