Norsko pod Švédskem, Karel XIV. Johann, 1818 - 1844
2 Skilling 1842, Cr.93, KM.310
2 Skilling 1843, Cr.93, KM.310
Polsko, Zikmund III. Vasa, 1587 - 1632
III Groš 1595 I-F - Poznaň, Kop.992
III Groš 1596 I-F, Wschowa, Kop.1040b_č.ned. R!
III Groš 1598 Bydhošť, Kop.1121_č.ned.
III Groš 1605 Krakov, atyp.číslice "5", Kop.1210_RR!
Polsko, republika, 1918 -
10 Zlotých 1934 S, Legionovy, Par.123, Y.26_tém.
5 Zlotých 1928 - 10 let samostatnosti, KM.18, Par.114a
Portugalsko, republika, 1910 -
200 Escudo 1992, Punc Ag, 40 mm, 26.5 g, KM.663
Rakousko, I. republika, 1918 - 1938
2 Šilink 1932, Haydn, KM.2848
1 Šilink 1932, KM.2840_R!
Rakousko - II. republika, 1945 -
100 Šilink 1979 - 200 let čtvrti, KM.2943_pozlacená
Riga pod Polskem, Zikmund III. Vasa, 1587 - 1623
III Groš 1596, Kop.8192
Rumunsko, Michal, 1940 - 1947
250 Lei 1941 - na hraně "NIHIL SINE DEO", KM.59.3_dr.hry
Rusko, Kateřina II. Veliká, 1762 - 1796
5 Kopějka 1776 EM, Jekatěrinburg, Cr.59.3, Uzd.2677 skup.VIII-B/b
Děnga 1770 pro Sibiř, Kolyvan, Cr.2, Uzd.4223 skup-I-A/a
Rusko, Alexandr I., 1801 - 1825
10 Kopějka 1809 - přeraženo na 5 kopějce, Uzd.06a - NOVODĚL_tém.
2 Kopějka 1813, EM/NM, Jěkatěrinburg, Cr.118.3, Uzd.3108 skup.XIII-A/a
Rusko, Mikuláš II., 1894 - 1917
Rubl 1899 FZ, KM.59.1, Uzd.2056 skup.XXI-A/a
50 Kopějek 1912 EB, Y.58.2, Uzd.2150 skup.XXI-A/a