Marie Luisa (manželka Napoleona I.) - medaile na návštěvu císařovny v pařížské mincovně v r.1813, portrét zprava / ražební stroj, 4řádk. nápis v úseči, Sign.Andrieu + Denon, Bronz 23 mm, Julius.2750A_tém.
Karel Ferdinand z Artois, vévoda z Berry (mladší syn krále Karla X.) Úmrtní medaile 14.2.1820, portrét zprava, opis / anděl nad katafalkem, dvouřádkový nápis v úseči, opis, Sign.Gayrard, Bronz 52 mm_dr.hry
Ludvík Filip Orleánský - na obnovení sochy Napoleona Bonaparta 28.7.1833, socha císaře mezi mečem a žezlem / 8řádk.franc.nápis, Sign.Domard, Bronz 25 mm, Julius.3894_tém.
Napoleon I. - na restauraci monarchie v r.1830 a přenesení ostatků císaře v r.1840, portrét zprava, 2řádk.nápis v úseči, opis / scéna přenesení rakve, Sign.Montagny Fecit, Pozlac.bronz 53 mm, Julius.4003_R! tém.
Ludvík Filip Orleánský, portrét zleva, opis / armáda vévody s Orleansu - vévoda na koni, opis 1842, Sign.Barre, Bronz 27 mm
Itálie
Bologna - honosný znak města, b.l. /zdobený okraj Punc.800, Ag 35 mm, 22,89 g
Maďarsko
Nesign. - medaile národního sdružení maďarských chovatelů šlechtěných kanárů - za zásluhy, kanár na větévce, opis / nápis, opis s vyrytým vwnováním Hertl H. 1904, Bronz 400 mm
Německo - Anhalt
Harzská oblast - žeton na horní zákon, b.l. (cca 1750) Koule na podstavci, dole písmeno S, opis COMITE NON DUCE / váhy na ozdobné stuze, dole písmeno H, opis INTER UTRUMQUE TENE Ag 20 mm, 1,79 g_R!
Německo - Bavorsko
Marie Anna, manželka Maximiliána III. Josefa, 1750 Poprsí zprava, opis / stojící lev, držící dvouhlavého lva ve znaku, opis, Sign.F.A.Schega, Ag 45 m,m, 39,452 g, Beierl.52_dr.rys. R!
Maxmilian III. Josef - na založení Bavorské akademie věd 28.3.1759 Poprsí zprava, opis / sedící Athena, 4řádk.nápis v úseči, opis Sign.F.A.Schega, Sn (s Cu stiftem) 63 mm, 65,04 g_tém.
J.Ries - Dr.Johann Nepomuk Ringseis (osobní lékař korun.prince) - medaile k 50.výr.udělení doktorátu 1812 - 1862, portrét zleva / 6řádk.nápis, opis, Sign., Bronz 48 mm, 52,45 g_dr.hry orig.etue
Německo - Berlin
Brandenburg Spandau - meaile k 300.výročí 1.evangelického kázání ve Spandau 1.1.1539 - 1839, poprsí kurfiřta Joachyma II, opis / scéna obřadu - 8 postav, 4řádk.nápis v úseči, opis, Sign.G.L.DIR - C.P.FEC, Cu 37 mm, 25,42 g, Schnnel.327
Vilém II. - německý císař - na otevření památníku v Kyffhäuseru 1896 Poprsí císaře v medailonu zprava ve věnci, 3řádk.nápis / pohled na památník v Kyffhäuseru, nápis, opis, Sign.Osc.Sperling, Postř.bronz 28,5 mm_orig.raž.ouško
Vilém I. - na 100.výročí narození 1897#Al Portrét zprava ve věnci, opis / koruna držená dvěma anděly nad hrobkou, opis, Nesign., Al 39 mm_orig.raž.ouško
Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
Harz - Osterwieck - medaile spolku chovatelů drůbeže, 1924 Tři kusy drůbeže, opis, vyryté vročení / 4řádk.vyrytý nápis ve věnci Nesign., Punc.990 (na hraně) Ag 40 mm
Německo - 3.říše, 1933 - 1945
Nesign. - Adolf Hilter - převzetí vlády, 1933 Poprsí zleva, dubové snítky, opis / říšská orlice trhá řetězy, opis, Punc.900, Ag 36 mm, 21.85 g
Krirchker - Medaile na 50.narozeniny A.Hitlera, 1939 Hlava A.Hitlera zleva / znak Braunau a.Inn, svastika, 9řádk. nápis, Sign., Ag 835/1000, 60 mm, 86,25 g_2x dr.hr. RR!
Polsko
Jan III.Sobieski - medaile na osvobození Vídně od Turků 12.9.1683 Panorama města převýšené rakouským orlem a polskou orlicí proti sobě, 3řádk.nápis ve spodním oválu, latinský opis, Nesign., Litý postř.bronz 46 mm_R!
Hernals (část Vídně) - klub ledových andělských mužů - únor 1887, cena II. interních závodů v uměleckém běhu Nesign., Cu 40 mm, 23,09 g
Nesign. - Sociální demokracie - 50 let revoluce, 1848 - 1898#Ag Střetnutí občanů s vojskem, průčelí budovy, opis / letopočet ve věnci, Ag 30 mm, 14,10 g_R!