Polsko pod Pruskem, Georg Wilhelm (1618-1640)
1/24 Tolaru 1625, 1633 Kop. II/II/4, 8 2 ks
0-2
Polsko, August III. (1733-1763)
Tolar 1760 REDE, Gdaňsk "KOPIE 25,65 g_tém.
Gdaňsk - svobodné město (1919-1939)
5 Gulden 1923 KM 147 "COPY 77" Ag 800 24,30 g
5, +10 Pfennig 1932 - značeno "COPY 80" zlacený kov 2 ks
RL
2 Pfennig 1923
2 Pfennig 1937_tém.
1 Pfennig 1929
Polsko, (1923-1939)
5 Groszy 1935
50 Groszy 1923, +20 Groszy 1923, +2 Grosze 1935 3 ks
0-1-
50 Groszy 1938 - FeNi se zn.mincovny_vada stř. v ploše
50 Groszy 1938 - FeNi se zn.mincovny
5 Zlotych 1934 - Hedvika; +2 Zlote 1932 2 ks
1-2
Polsko, (1952-1990)
2 Zlote 1983 (10x), 1987 (6x) 16 ks
BJ
2 Zlote 1988 (50x) bankovní rolka 50 ks
20 Zlotych 1976 - Nowotko, 1984,1986, +10 Zlotych 1984 - Prus, 19 88 5 ks
20 Zlotych 1980 - XXII. OH (2x) Y. 108 2 ks
20 Zlotych 1980 - Dar Pomorza Y. 112
20 Zlotych 1989 MW (19x) Y. 153,2 19 ks
20 Zlotych 1989 MW (31x) Y. 153,2 31 ks
RL-0