Francie, Ludvík XV., 1715 - 1774
Ecu 1768, zn."kráva", Pau, KM.518, 29.025g, just., dr.hr., dr.rysky, patina
Francie, Napoleon I. - konzul republiky, 1797 - 1804
5 Frank, rok 12 (= 1804) M, Toulouse, KM.659.10, 24.630g, dr.vady materiálu, dr.hr., vlas.rysky R!
Francie, Napoleon I. - císař, 1804 - 1814, 1815
5 Frank 1811 D, Lyon, KM.694.5, 24.894g, nep.just., nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
1/15
5 Frank rok 13 (= 1805) M, Toulouse, KM.662.10, 24.838g, dr.vada razidla, dr.hr., dr.škr., patina R!
1/2 Frank 1812 A, Paříž, KM.691.1, 2.523g, mírně just., dr.hr., nep.rysky
Francie, Napoleon III., 1852 - 1871
5 Frank 1869 A, Paříž, KM.799.1, 24.794g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
5 Frank 1868 BB, Strasbourgh, KM.799.2, 24.967g, velké hrany, rysky, patina
Francie, III.republika, 1871 - 1940
5 Frank 1873 A, Paříž, KM.820.1 (Ag900), 24.985g, dr.hr., dr.rysky
Gdaňsk - město
5 Gulden 1923, KM.147, 24.962g, nep.hr., dr.rys. RR!
Gibraltar, Elizabeth II., 1952 -
70 Ecu (50 Pounds) 1996 - sir Francis Drake, KM.511 (Ag999, 155.52g, 65mm, 2.000ks), dr.skvr., kapsle R!
Itálie - království, Napoleon I., 1804 - 1814
5 Lira 1809 M, Milano, Cr.10.1 (pouze 2.480 ks), 24.757g, nep.vada razidla, mírně just., patina RR!
10 Soldi 1812 V, Benátky, Cr.6.2, 2.496g, nep.rysky, dr.hr.ražbou, téměř R!
Itálie, Viktor Emanuel II., 1861 - 1878
2 Lira 1863 T-BN, Neapol, KM.16.1 (s velkou 2), 9.938g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Itálie, Viktor Emanuel III., 1900 - 1946
10 Lira 1927 R, KM.68.2 - nápis na hraně ** FERT **, 9.937g, dr.hr., nep.rysky, patina
2 Lira 1914 R, Řím, KM.55 (Ag835), 9.998g, dr.hr., nep.rysky
Itálie - Benátky, Francesco Erizzo, 1631 - 1646
Scudo (140 Soldi) zn."DM", Domenico Michiel 1632-33, Meyer.793, 31.561g, krajový střížek, nedor., pat. R!
Itálie - Benátky, Alvise Mocenigo II., 1700 - 1709
Ducato b.l., zn.PM (1701-1702, 1707), Meyer.1198, Dav.1527, 22.533g, nep.nedor., pěkná patina R!
Itálie - Benátky, francouzská okupace, 1797 - 1798
10 Lira 1797, Cr.155a, Dav.1577, 27.735g, stopa po oušku, dr.vady materiálu, nedor., dr.hr., rysky R!
Itálie - Neapol a Sicilie, Ferdinand II., 1830 - 1859
120 Grani 1853, Cr.153c (Ag833), 27.464g, mírně just., dr.hr., dr.rysky
Liechtenstein, Johann II., 1858 - 1929
5 Koruna 1904, Y.4 (Ag900, pouze 15.000 ks), 23.941g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina, téměř R!