Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Fl.45a, Nov1.1.97f, lakovaná, téměř
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., patinov.bronz 60mm, Fl.55c, Nov1.1.135b, etue
Synek a Vitanovský - 50.výročí vzniku ČSSR 1968 - poprsí zleva, opis / věnec z padesáti lipových lístků a nápis, Nesign., světlý pat.bronz 60mm, Nov1.1.184c
Synek a Vitanovský - 50.výročí vzniku ČSSR 1968 -184c poprsí zleva, opis / věnec z padesáti lipových lístků a nápis, Nesign., tmavý pat.bronz 60mm, Nov1.1.184c
Španiel - medaile na 140.výročí narození 7.III.1990 - poprsí zprava, opis / 6-řádkový nápis a vavřínové lístky, Nesign., patin.bronz 60 mm, Nov1.1.195c, etue
Česká republika
Český svaz ledního hokeje - PF 1992-1993-1994 - český znak, hokejka, puk a opis / nápis, elox.hliník 40 mm
Konvolut mosazných jetonů - Plzeň 2012, Pardubice 2013, ČNB Praha b.l.(cca 2015), Česká mincovna b.l. (cca 2015), nep.hr., nep.rysky, patina 4ks
Vienne - Mezinárodní elektrotechnická výstava 1883 - orlice pod korunou / francouzský 2-řádkový nápis a opis, Nesign., postř.plech 27 mm s původním ouškem
Světová výstava v Paříži 1900 - personif. Republiky, výstaviště/ nápis na tabulce, vavřínový věnec a opis, Nesign., hliník 37 mm, patina, téměř
Nesign. - 100 let narození císaře Viléma I. 1897 - poprsí zprava, vavřínová ratolest, opis / pomník, opis, postříbřený bronz 28 mm s původ. letov. ouškem
Hosaeus - medaile "In Eiserner Zeit" 1916 - scéna darování zlata na železo, opis / nápis a dubová ratolest, Sign., patinované lité železo 41 mm, lakov.
Německo - Sasko
Friedrich August II. - na jmenování spoluvládcem 1831 - portréty dvou králů, opis / oltář v krajině, opis a nápis, Nesign., cín 30 mm, hr., rysky, patina
Albert I. - 800 let domu Wettinů 1889 - hlava zprava, opis a věnec / zámek Albrechtsburg v Míšni, nápis a opis, Nesign., cín 28 mm s původním ouškem, dr.hr.
Německo - Württemberg
Sign.PHM - Eberhard Ludwig (1693 - 1733) - poprsí zprava, opis / ruka s praporem, opis, b.l. (patrně 19.století), pocín.bronz nebo zinek 52 mm, koroze
Polsko
Jan Pavel II. - Santo Subito 1.5.2011 - sada medailí k blahořečení, Nesign., společná etue s certifikátem (Ag999 + pozlacené Ag999, obě 34mm, 15g, 1500 ks)
Švýcarsko
Dornach - 500 let vstupu do Švýcar. konfederace 1949 - voják s kopím, opis / vročení, tři lebky, opis, Sign., zn."B", Nepunc. (Ag900), 33mm, 14.716g, hr.
0/1
Svatý Gothard - otevření silničního tunelu 1969 - stojící svatý Matyáš, opis / znak, stylizovaný portál tunelu, opis, Sign.Anklin, Ag900, 33mm, 14.895g, pat.
Respublica Sangallensis 1969 - městský znak, opis / znak konfederace, květy, nápis a vročení, Nesign., Ag900, 36mm, 20.121g
Vatikán, Pius XI., 1922 - 1939
Svatý rok 1925 - otvírání Svatých dveří, nápis / dva andělé drží znak a tabulku, dole nádvoří Vatikánu, Nepunc., Ag 32mm s původ. ouškem, 12.555g, vl.škr.
Chlebové známky
Pašinka, F.B. - Bylinův samožitný chléb 4kg, mosaz 24 mm, krásná patina, téměř