Česká republika, 1993 -
5000 Koruna 2015 - Mariánský most v Ústí nad Labem (Au999, 15.55g, 7.200 ks), kapsle, etue, karta
Salzburg, Ernst von Bayern, 1540 - 1554
Dukát 1548, Zot.384, Pr.349, Fr.604, 3.417g, mírně zvlněný, nep.nedor., nep.dvojráz R!
Vratislav - město
Dukát 1526, Svatý Václav s mečem a praporcem, opis / český lev, zn."XX", opis, Sa.23 (obr.41/17), Fr.442, 3.359g, zvlněný, okrájený, pěkná patina RR!
Německo - město Frankfurt
Dukát 1637 AM, KM.85, Fr.972, 3.496g, nep.just., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Německo - město Hamburk
10 Marka 1900 J, Hamburk, KM.292 (Au900), 3.938g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
Německo - Prusko, Wilhelm II., 1888 - 1918
10 Marka 1892 A, KM.520 (Au900, pouze 35.000 ks), 3.959g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
10 Marka 1903 A, Berlín, KM.520 (Au900), 3.969g, nep.hr., nep.rysky, skvrnka, patina
10 Marka 1909 A, KM.520 (Au900), 3.977g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Německo - Württemberg, Karl I., 1864 - 1891
5 Marka 1877 F, KM.627 (Au900), 1.977g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Belgie, Albert I., 1909 - 1934
20 Frank 1914 - "DES.BELGES.", KM.78 (Au900), 6.443g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
Bělorusko, republika, 1991 -
50 Rubl 2006 - letící racek, KM.123 (Au900, 8.00g, pouze 3.000 ks), kapsle RR!
Francie, Napoleon I. jako císař, 1804 - 1814, 1815
40 Frank, rok 13 = 1806 A, Paříž, KM.664.1 (Au900), 12.888g, dr.hr., dr.rysky, vlas.škr., pěkná patina
Francie, Ludvík XVIII., 1814 - 1824
40 Frank 1818 W, Lille, KM.713.6 (Au900), 12.849g, nep.hr., nep.rysky, nep.vady razidla, pěkná patina
Francie, Ludvík Filip, 1830 - 1848
40 Frank 1835 A, Paříž, KM.747.1, 12.831g, revers poškrábaný, dr.hr., dr.rysky
Francie, Napoleon III., 1852 - 1871
20 Frank 1856 A, Paříž, KM.781.1 (Ag900), 6.411g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
5 Frank 1863 BB, Strasbourg, KM.803.2 (Au900), 1.608g, nep.hr., vlas.rysky, pěkná patina
2/1
Francie - III. republika, 1871 - 1940
20 Frank 1886 A, Paříž, KM.825 (Au900), 6.429g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
20 Frank 1895 A, Paříž, KM.825 (Au900), 6.440g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
20 Frank 1907, Paříž, KM.857 (Au900), 6.455g, nep.hr., nep.rysky, téměř
20 Frank 1909, Paříž, KM.857 (Au900), 6.457g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř