Prusko, Friedrich III., 1888
2 Marka 1888 A, KM.510 (Ag900), 11.072g, dr.hr., vlas.rysky, patina
Prusko, Wilhelm II., 1888 - 1918
5 Marka 1901 A - 200 let království, KM.526 (Ag900), 27.749g, dr.hr., rysky, patina
5 Marka 1914 A - císař v uniformě, KM.536 (Ag900), 27.697g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
3 Marka 1910 A - universita Berlín, KM.530 (Ag900), 16.665g
3 Marka 1913 A - 25 let vlády, KM.535 (Ag900), 16.655g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
3 Marka 1914 A - císař v uniformě, KM.538, 16.654g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
2 (Marka) 1888 - návštěva císaře v St.Peterburgu - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, Nesign., 28mm, 11.872g, nep.rysky, téměř R!
2 Marka 1913 - král zavolal, KM.532, 11.110g, nep.hr., vlas.rysky, téměř
Sasko, Albert, 1873 - 1902
5 Marka 1891 E, KM.1246 (Ag900), 27.606g, dr.hr., rysky, patina
5 Marka 1899 E, KM.1246 (Ag900), 27.665g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Sasko - Výmar - Eisenach, Wilhelm Ernst, 1901 - 1918
3 Marka 1910 A - svatební, Y.176 (Ag900, 133.000 ks), 16.679g, nep.hr., nep.rysky, téměř R!
Schaumburg-Lippe, Albrecht Georg, 1893 - 1911
5 Marka 1904 A, Y.204 (pouze 3.000 ks), 27.689g, dr.hr., dr.rysky RR!
Württemberg, Wilhelm II., 1891 - 1918
3 Marka 1910 F, KM.635 (Ag900), 16.655g, nep.hr., nep.rysky, nep.vada razidla, pěkná patina
Německo - drobné ražby císařství
Marka 1876 C, KM.7 (Ag900), 5.484g, nep.hr., nep.rysky, skvrnka, patina
Marka 1910 F, KM.14 (Ag900), 5.543g, mimořádná zachovalost - patrně prvoražba (!)
Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
5 Marka 1927 D, KM.56 (Ag500), 25.030g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
5 Marka 1931 A, KM.56 (Ag500), 24.791g, dr.stopa po oušku, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
5 Marka 1927 F - Universita Tübingen, KM.55 (Ag500, 40.000 ks), 25.058g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
5 Marka 1929 A - Lessing, KM.61 (Ag500), 24.916g, dr.hr., vlas.rysky, patina
5 Marka 1929 A - Přísaha, KM.64 (Ag500), 25.050g, hr., dr.rysky, pěkná patina