Konvenční měna, údobí let 1848 - 1857
20 Krejcar 1852 C - hlava zleva, 6.680g, nep.hr., nep.rysky R!
20 Krejcar 1852 C - hlava zleva, 6.697g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
20 Krejcar 1854 C, 4.331g, nep.rysky, nep.skvrnka
20 Krejcar 1855 C, 4.302g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
10 Krejcar 1853 A, 2.163g, nep.hr., nep.rysky, téměř
10 Krejcar 1853 A, 2.146g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
3 Krejcar 1851 B, 16.002g, nep.exc., dr.hr., pěkná patina
0/1
3 Krejcar 1851 B, 16.411g, dr.vada materiálu, dr.hr., nep.rysky, patina
3 Krejcar 1851 G, 16.336g, velké hrany, rysky, pěkná patina R!
-2/2
Krejcar 1851 E, 5.498g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
-2/1-
5 Centesimi 1849 M - větší typ, 8.555g, dr.hr., nep.rysky, nep.vady razidla, pěkná patina, téměř R!
5 Centesimi 1852 M - menší typ, 5.446g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Centesimo 1850 M - větší typ, 1.659g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Centesimo 1852 M - menší typ, 1.011g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Rakouská a spolková měna, údobí let 1857 - 1892
2 Tolar spolkový 1857 A - Jižní dráha - novoražba - nesignovaná, nepunc., vroubkovaná hrana, 30.245g
2 Tolar spolkový 1867 A (pouze 8.300 ks), 36.940g, nep.hr., dr.rysky, patina RR!
Tolar spolkový 1857 A, 18.539g, nep.hr., nep.rysky R!
Tolar spolkový 1858 A, 18.537g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Tolar spolkový 1858 A, 18.485g, nep.hr., nep.rysky v aversu, téměř
Tolar spolkový 1862 A, 18.499g, nep.rysky v aversu