Rusko, republika, 1992 -
Rubl 2005 - ryba sig volchovský, Y.884 (Ag500, 16.81g), kapsle, skvrna
Slovensko, republika, 1993 -
2 Sk 2002 - hliníkový odražek, KM.neuvádí, 22mm, 1.186g RR!
1 Sk 2002 - odražek z galvanicky poniklované oceli, KM.neuvádí, 21mm, 3.651g RR!
1 Sk 2002 - hliníkový odražek, KM.neuvádí, 21mm, 1.305g RR!
10 Haléř 2002 - bronzový odražek, KM.neuvádí) 16mm, 3.069g, patina RR!
Španělsko, Isabela II., 1833 - 1868
40 Centimos 1865, Madrid (6-cípé hvězdy), KM.628.2, 5.185g, nep.hr., nep.rysky, patina
Španělsko, Juan Carlos I., 1975 -
25 Ecu (5 uncí Ag) 1995 M - medailony tří admirálů / řadová bitevní loď, KM.neuv., 168.282g, 73mm, kapsle
Španělsko - Cartagena - revoluční ražby
20 Reales 1873, KM.716 (Ag900), 26.361g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina RR!
Švédsko, Adolf Frederik, 1751 - 1771
Účelová známka měděných dolů 1762, Nesign., měď 22mm, 3.049g, hr., pěkná patina, téměř R!
Švédsko, Gustav III., 1771 - 1792
1/6 Riksdaleru 1786 OL, KM.516 (Ag691), 6.138g, mírně just., dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Švédsko, Gustav IV. Adolf, 1792 - 1809
1/6 Riksdaleru 1804 OL, KM.560 (Ag691), 6.179g, krajový střížek, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Švédsko, Gustav V., 1907 - 1950
2 Koruna 1921 W - Gustav Vasa, KM.799, 15.002g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
2 Koruna 1921 W - Gustav Vasa, KM.799 (Ag800), 15.010g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
2 Koruna 1932 G - Gustav Adolf, KM.805, 14.986g, nep.rysky
Švýcarsko - kanton Basilej
3 Batzen 1809, KM.198, 4.016g, pěkná patina, téměř
Švýcarsko, republika
5 Frank střelecký 1881 - Friebourg, KM.S15 (pouze 30.000 ks), 24.988g, dr.hr., dr.rysky R!
5 Frank 1923 B, KM.37, 24.998g, dr.hr., rysky
Frank 1850 A, KM.9 (Ag900, 5.750 ks), 4.863g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Vatikán - Papežský stát, Urban VIII., 1623 - 1644
Teston 1625 - svatý rok - 2.rok pontifikátu, KM.145, Berm.1716, 9.440g, vady materiálu na hraně, nedor., dr.rysky, patina R!
Vatikán - Papežský stát, Inocenc XI., 1676 - 1689
Piastra (1676) - I.rok pontifikátu - svatý Matouš, KM.393, Dav.4086m 27.961g, drobné vady materiálu, hrana opravená po zasazení, pěkná patina R!