Ferdinand II., 1619 - 1637 ( Mince dobrého zrna )
Krejcar 1633, Olomouc-Fritsch, MKČ.946, Her.1443
3/2
Krejcar 1633, Vratislav-Ziesler, MKČ.1036, Fr.249_dr.ned.
Krejcar 1624 DvB, Nisa-Brenen, MKČ.1087 Krejcar 1625 DvB, Nisa-Brenen, MKČ.1090, Fr.153
Krejcar 1625 DvB, Nisa-Brenen, MKČ.1090, Fr.153_dr.ned.
2/2-
Grešle 1625 H-R, Vratislav-Riedel, MKČ.1055_dr.naprasklý
Grešle 1625 DvB, Nisa-Brenen, MKČ.1099, Fr.154
Ferdinand III. v Kladsku, 1627 - 1657
Krejcar 1630 PH, Petr Hema, Nech.136, MKČ.1344_č.ned.
Krejcar 1631 PH, Petr Hema, Nech.137, MKČ.1344_č.ned.
-2/1-
Ferdinand III., 1637 - 1657
Krejcar 1637, Vratislav-Reichart, MKČ.1296, Fr.273
-2/2
Krejcar 1645 H-L, Těšín a Skočov-Loss a Rund, MKČ.1355, SJ.98/43 Her.936, FS.3074_č.ned. R!
-3/2
Leopold I., 1657 - 1705
Krejcar 1669, Vídeň, Her.1662
Krejcar 1671, K.Hora-Hackl, Nech.335, MKČ.1463, Her.1753 _dr.st.kor. R!
Marie Terezie, 1740 - 1780
Cu Krejcar 1762 P, Praha-Erdmann, N.41
Josef II., 1765 - 1780 - 1790
Cu Krejcar 1782 C, Pol.46, Cu Krejcar 1774 S, Pol.13_2 ks
Alžběta, manželka Františka Josefa I., 1837 - 1898
Portrét císařovny / rakouský znak - 1000 let Rakouska, b.l. CuNi 30 mm
Praha-arcibisk., František kard. Tomášek, 1977 - 1992
Nesign. - poprsí zleva, opis / stojící sv.Anežka Česká 1990, Sign.Novotný, Ni 27 mm ČSR - Jan Pavel II. - Praha - Bratislava - Velehrad, 21.-22.4.1990 Nesign., Mosaz 27 mm
Salzburg-arcib., Jan II., 1424 - 1441
Fenik b.l., Rad.VII-1, 1a_4 ks
-1až2
Salzburg-arcib., Arnošt Bavorský, 1540 - 1554
2 Fenik 1540, ŠM.9-A-17_č.ned.
-1/-
Salzburg-arcib., Jan Jakub Khuen-Belasi, 1560 - 1586
2 Fenik 1575, ŠM.17-B-17_č.ned.
2/-
2 Fenik 1578, ŠM.17-E-17 Strassburg - 1/2 Krejcar b.l. (16.stol.), Sa.1976/974_vyl.okr.