Salzburg-arcib., Guidobald Thun Hohenstein, 1654 -1668
1 Krejcar 1659, ŠM.38-D-17
Salzburg-arcib., Max Gandolph, 1668 - 1687
3 Krejcar 1681, ŠM.43-E-15_č.ned.
Náboženské medaile
Hlava Krista s trnovou korunou na kříži zleva, b.l. Lakovaná litina 270x360 mm_jednostranná Hlava Krista se svatozáří, b.l., Litý patinov.litina 130x280 mm ve svatozáři 2 dírky pro uchycení jednostranná
Z
Hlava Krista s trnovou korunou členě, b.l. Patinov.bronz 150x243 mm_jednostranná
Církevní medaile nesignované
Svatojiřská medaile, b.l. (cca 19.stol.) Sv.Jiří na koni bojuje s drakem, opis / loď v bouři, opis, Nesign., Nepunc. Ag, 45 mm, 24,1 g_st. po sp. v rev.
Svatojiřská medaile, b.l. (cca 19.stol.) Sv.Jiří na koni bojuje s drakem, opis / loď v bouři, opis, Nesign., Postř.bronz 45 mm
Slezsko pod Pruskem, Friedrich Wilhelm II. (1786-1797)
Krejcar 1789 B, KM.51, Sch.82
3/2-
Lehnice-Břeh, Christian, 1654 - 1672
Grešle 1670 CB, SJ.449/154, Kop.5443_vyl.okraj
Vratislav (Breslau) - město
Haléř b.l. český lev zleva / dvojité W, Kop.8777, Sa.82/34, SJ.15/12 _st.koroze
2/3
Údobí let 1918 - 1938
20 Kč 1933, 34_2 ks
20 Kč 1933, 10 Kč 1930_2 ks
20 Kč 1933_dr.rys. v rev. tém.
20 Kč 1934, 1937 - TGM_2 ks
0až1
20 Kč 1937, 10 Kč 1928 - obě TGM_2 ks
10 Kč 1928 - TGM, 5 Kč 1929_2 ks
10 Kč 1928 - TGM
10 Kč 1930, 31, 32_3 ks
10 Kč 1931, 32_2 ks
10 Kč 1932