Služební kříž za 12 let - typ 1890, Marko.378b2, VM.2/8-1869-E, medailon bez věnce (17mm), ražba vcelku, kulovitý závěs, původní stuha, malá stužka
Služební kříž za 12 let - typ 1890, Marko.378c, jako VM.2/8-1869-E, postříbřený medailon s věncem, nýtovaný, původní stuha
Služební kříž za 12 let - typ 1890, Marko.378c1, jako VM.2/8-1869-E, postříbřený medailon s věncem, kříž ražený oboustranně, původní stuha R!
Služební kříž za 20 let - typ 1913, Marko.379b, VM.2/8-1913-D, postříbř. medailon se širokým věncem, revers hladký, opravený závěs, původní stuha
1/1/2
Služební kříž za 20 let - typ 1913, Marko.379b, VM.2/8-1913-D, medailon s věncem, původní stuha
Služební kříž za 10 let - typ 1913, Marko.380b1, VM.2/8-1913-E, postříbř.středový medailon bez věnce, kříž pozlacený, úzký válcový závěs, původní stuha
Služební kříž za 10 let - typ 1913, Marko.380b1, VM.2/8-1913-E, postříbř.středový medailon bez věnce, kříž pozlacený, původní stuha
Služební kříž za 10 let - typ 1913, Marko.380b2, VM.2/8-1913-E, postříbř.středový medailon bez věnce, kříž pozlacený, závěs kulovitý, původní stuha
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381f, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, zinkový medailon bez věnce, v reversu dutý, původní stuha
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381f, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, zinkový medailon bez věnce, v reversu hladký, nepůvodní stuha
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381i1, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, postř.medailon s věncem, nýtovaný, původní stuha
Jubilejní kříž 1908 - pro vojenské osoby, Marko.402a, VM.37a, zlacený bronz, patina, ušpiněná původní stuha
Jubilejní kříž 1908 - pro civilní osoby, Marko.403a, VM.37b, zlacený bronz, původní stuha
Mobilizační kříž 1912-1913, 3 různé varianty: bronz s letopočty pozitivními a negativními + náhradní kov, Marko.411, VM2.13, tři malé stužky, celkem 6ks
Mobilizační kříž 1912-1913 - letopočty vyvýšené, zlacený bronz VM.2/13, Marko.411a, původní stuha
Signum Laudis - stříbro, Marko.146a, VM1.29-IV-C, Punc., Sign.WK WILH.KUNZ WIEN X., vál.stuha s meči, pošk. původní etue firmy Kunz s adresou a telef.čísly
Signum Laudis - stříbro, Marko.146a, VM1.29-IV-C, Punc., Sign.FR (Rothe), na válečné stuze s meči, malá stužka, původní etue firmy Zimbler, dr.rysky, patina
Signum Laudis - zlac.bronz - typ 1895, Marko.148b, VM1.29-II-B, pův.válečná stuha, malá stužka, pův.etue Sign. V.MAYERs SÖHNE K.K.HOF.U.ORDENFABRIKANTEN.WIEN
Signum Laudis - zlac.bronz, Marko.148b, VM1.29-II-B, hr., dr.škr., dr.rysky, nepůvodní válečná stuha