Ferdinand V., 1835 - 1848
AR menší jeton na korunovaci v Praze 7.9.1836 - hlava zprava, opis / koruna, opis a 4-řádk. nápis, Nesign., 18mm, 3.268g, Nov.D.4b, ČS.1494, P.3/24, M.2565, pat.
Radecký z Radče, Jan Josef Václav, 1766 - 1858
Neuberger - medaile na odhalení pomníku ve Vídni 1892 Poprsí zprava, dvojitý opis / jezdecká socha maršála, nápis, Sign., cín 37 mm, m.o., hrany, rysky
Libice nad Cidlinou
Svatý Vojtěch, český opis / kostel v Libici, český opis, b.l., Sign.Pichl, cín 39 mm s původním raženým ouškem, Přib.156, zvlněná, hrany, rysky, patina
Olomouc-arcibiskup., Josef Vrána, 1973 - 1987
Doležal a Grmela - medaile na konsekraci 4.3.1973 - poprsí v mitře zleva, opis/ arcibiskupský osobní znak a latinský opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Olomouc
Sv.Václav zleva, opis / olomoucký dóm sv.Václava, opis, vročení 1777 - 1977, Sign.M (Jiří Myszak), patinovaný postříbřený bronz 60 mm, 84.563g
Velehrad
Nesign. - 1000 let úmrtí arcibiskupa Metoděje 1885 - Cyril a Metoděj s papežem, latin.písmo /kaple Cyrilka starosl.opis a čes.nápis, cín 38mm s ouškem, hr.,škr.
Církevní medaile - stavba nebo svěcení chrámu
Praha Vinohrady 1893 - svěcení chrámu sv.Ludmily 8.10., Nesign.(Pátek), cín 32mm, 9.438g, Přib.715c, nep.hr., nep.rysky, patina
Církevní medaile - evropské svátostky s místem původu
Klosterneuburg - svatý Leopold s praporcem a modelem chrámu, monogram / sv. Anežka Římská, monogram, Sign. EP, Ag litý ovál 28/35 mm s pův.ouškem, hr., patina
Veldes b.l. - Madona, chorvatský (?) opis / chrám v krajině, latinský opis, Nesign., jednostranný postříbřený oválný bronz 20/25 mm s původním ouškem
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Beutler - Rudolf Pilát na 70 let narození 1945 - poprsí zleva, opis / ruce držící lupu a medaili, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.3
Plach a Knobloch - 50 let NSČS 1969 - poprsí Eduarda Fialy zleva, 3-řádkový nápis / ratolest se stuhou, nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 45 mm, BK.10
Havelka - 650 let narození Petra Parléře 1980 - portrét zleva, opis / český lev, měřidlo, úhelník, znak, opisy, Sign., postř.bronz 40 mm, BK.17, patina
Prádler - akademik Josef Dobiáš (1888 - 1972) 1980 - hlava zprava, nápis a opis / římský medailon, hořící antická lampa, nápis, Sign., pat.bronz 55 mm, BK.18
Prádler - Karel Castelin - úmrtní medaile 1981 - poprsí zleva, opis / stylizovaná krajina, tři keltské mince, nápis, Sign., patin. bronz 60 mm, BK.24, etue
Snopek - 20 let zákona o Čsl.federaci 1988 - Pražský a Bratislavský hrad, stuha a nápis / 8-řádkový nápis a kniha přev.stuhou, Sign., patinov.měď 59 mm, FM.30
Oppl - 75 let ČNS 1919 / 1994 - číslice 75 na dlani, opis / replika denáru Břetislava I., Sign., Nepunc., patinované stříbro 33 mm, 9.341g, FM.36
Kozák a Vitanovský - 75 let ČNS 1919 / 1994 - Břetislav I. zleva, meč, vročení a opis/ mince, minc. váhy, písmo, Sign., patin.bronz 60 mm, FM.37 (175ks)
Kozák a Vitanovský - 75 let ČNS 1919 / 1994 - Břetislav I. zleva, meč, vročení a opis/ mince, minc. váhy, písmo, Sign., poměděný bronz 60 mm, FM.37A
Soušek - PF 2003 - novoročenka ČNS pro čestné členy, pregéř, opis / 4-řádkový nápis v kartuši, Nesign., mosaz 24 mm, 4.478g, pouze 28 ks, skvrnka, patina R!