5000 Kč 2012 Negreliho viadukt, pouzdro, etue, karta
1 Dukát 1915 novoražba
10 Koruna 1912-KB
Goldgulden b.l., minc. Schwabach, Sa.12746
20 Marka 1872-A
Dvoudukátová medaile na 10 let ČSR - sv.Prokop orá s čertem,
havíř / český lev, sv.Václav s rytíři, Sign.: O.ŠPANIEL, Punc, Au 986, 22 mm
Æ Tetradrachma (22mm), r.: Dioskuros ?, zelená patina
4/5
AR Denár, blíže neurčený
4/4
Æ as, blíže neurčený
3/3-
AR Denár, a.: IVLIA AVGVSTA, r.: stojící postava, opis?, kor.
AR Denár, r.: P.M.TR.P.VI.COS.II.P.P., stojící Equity, kor.
3-/3
AR Antoninianus, r.: SECVRIT PERP, stojící Security, S.2361
AR Antoninianus, r.: LIBERALITAS AVGG, stojicí Liberalitas, S.2461
AR Antoniniánus, a.: IMP PHILIPPVS AVG, r.: ROMAE AETERNAE,
sedící Roma, S.2467v
AR Antoninianus, r.: GENIVS EXERC.ILLYRICIANI, stojící Genius,
standarta vpravo, S.2597
AR Antoninianus, r.: FELICITAS PVBLICA, stojící Felicity, S.2681
Herrenia Etruscilla, manželka Traiana Decia
AR Antoninianus, r.: PVDICITIA AVG, stojící Pudicitia, S.2778
1-/1-
AR Antoninianus, r.: P.M.TR.P.IIII.COS.II. , stojící císař, S.2727
1-/2
AR Antoninianus, r.: APOLINI CONSERVA, stojící Apolo, S.2778
Antoninianus , r.: SOLI CONS. AVG, běžící Pegas, S.2892