Československo, období 1918 - 1939
Pětidukátová medaile 1934 - Oživenie Kremnického baníctva značeno "R 1971" zn. MK zlacený kov 33,88 mm
Zlaté miniatury
4 ks miniatur zlatých mincí: Anglie - George V. ; +Mexiko 1865 (3 x)
0-0
Vespasianus (69-79)
Denár, sedící Vesta zleva RIC 90
-2/3-
Antoninus Pius (138-161)
Sestercius, stoj.Liberalitas drží kopí
-2/2-
Licinius I. (308-324)
AE 25, stoj.Genius drží obětní misku a roh hojnosti, u nohou modi us, v poli B GENIO AVGVSTI minc. Siscia RIC VI 198b / 2 07b
Václav II.(1278-1305)
Pražský groš (3x) 3 ks_nedor.
3-4-
-3-4-
Pražský groš (6x) 6 ks_nedor.
Karel IV. (1346-1378)
Pražský groš_nedor.
-2/2
Václav IV.(1378-1419)
Pražský groš (2x) 2 ks_nedor.
-2-4
Pražský groš_z pol. nedor.
Pražský groš_mělká ražba
3/3-
Peníz se lvem a čtyřrázem_nedor.
-2/-
Pražský groš - REPLIKA - bronz 30 mm, na hraně značka, dvě korun ky
Husitské údobí (1420-1436)
Měděný peníz se lvem a čtyřrázem ve dvojitém kruhu (flůtek) _nedor.
3/-
Brno - město (od r.1457)
Kruhový peníz se šachovanou orlicí Sb. I. NS/457; Nohejlová, NČČsl. IX., 1933, s. 63_nedor.
2/-
Zhořelec - město (2.pol.15.stol.)
Městský peníz, Koruna / GOR , 3 ks - varianty
2-2-
Jiří z Poděbrad (1460-1471)
Kruhový peníz se lvem Rad. I/21
-1/-