Příjem limitů končí:Sobota 21.9.2013, 15:00:00.
NSDAP - Reichstagswahl 1932. Nápisy, opis KAPITULIEREN - NIEMALS! / svastika mezi vztyčenýma rukama. Sign. CHW ?. Bronz 35 mm. patina, n. kor.
R