Havelka Luděk, 1941 -
Národní divadlo - Za zásluhy o rekonstrukci 1983 - budovy ND, emblém, vročení / triga, stará budova ND, nápis, Sign., Ag900, 40mm, 32.966g, nep.hr., patina