Kříž Václav, 1830 - 1887
Josef Jungmann - 100.výročí narození b.l. (1873) - poprsí mírně zleva, opis / 5-řádkový nápis v lipovém věnci, Sign., cín 41 mm, skvrny v aversu, patina