Lange Konrád, 1806 - 1856
Graz (Štýrský Hradec) - otevření Zemského domu 1846 - průčelí, znak Štýrska, opis / 7-řádk. nápis ve věnci, Sign., měď 49 mm, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina