Šejnost Josef, 1878 - 1941
Antonín Švehla / Vyšel rozsévač 1933 - poprsí zleva, opis / rozsévač, malý znak ČSR, opis, Sign., Punc., Ag987, 30mm, 10.093g, PŠ.140, krásná patina