Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Sokolské medaile a odznaky - všesokolské slety
Praha 1948 - zdar XI.všesokolskému sletu, Nov1.XI.37, Nesign., Punc., Ag 16 mm s původním ouškem a závěsem