Hadrianus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 12 (= 127/128), sedící Serapis zleva, podobná jako SGI.1256, K-G.32/456, Dat.1476, 13.145g, letopočet opisem, pěkná patina