Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Commodus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 23 (= 182/183), sedící Zeus zleva, podobná jako SGI.2067, K-G.41/34, Dat.3898, 14.319g, pěkná patina