Alexander Severus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 6 (= 226/227), sedící orel zleva, podobná jako SGI.3384, K-G.62/73, Dat.4410, För.848, 12.253g, dr.vada mater., pěkná patina, téměř