Salonina - manželka Galliena, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 12 (= 264/265), stojící Eirene zleva, ratolest, podobná jako SGI.4695, K-G.91/33, Dat.5331, För.1106-1107, 9.680g, mírně exc., patina