Bachofen von Echt, Adolf a Albertina
A.Scharff - AR plaketa 1891 - dvojportrét zprava, nápisy/ dva znaky na stromě, beránek, krajina, Sign., Punc. Ag900, 32x32 mm, 22.555g, nep.rysky, patina