Bachofen von Echt, Adolf
Scharff - novoročenka na rok 1895 - portrét zleva, nápis/ zámek v Nusdorfu u Vídně, 2-řádk.nápis, Sign., Nepunc., pat. Ag 35mm, 18.589g, na hraně zkouška kovu