Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Nesign. - medailon řezaný ze slonoviny nebo jiné kosti, v bronzovém rámečku se závěsem, vysoký reliéf, 60x77 mm, patina RR!