Uherské Hradiště - pobočka ČNS
Jurčák - František Dvořáček 1919 - 1984 (1986) - poprsí zprava, opisy / páv sedící na brance zahrady buchlov. zámku, Sign., Punc. Ag 60mm, 101.479g, BK.3A