Uhry, Fr.Josef I., 1848 - 1916
Gyorokon 1872 - Hospodářská společnost - čtyřdukátová medaile za vína ve vinařské oblasti Arad-Podhůří, Sign.KB, Nepunc. Au, 34mm, 13.884g, nep.hr., dr.rysky