ČNS Praha, 59. aukce

Berckel - AR 40mm na holdování ve Flandrech

Položka 879
Vyvolávací cena: 5 000 CZK
Docílená cena: 6 000 CZK

Josef II., 1780 - 1790

Berckel - AR 40mm na holdování ve Flandrech, 1781 Poprsí zprava, opis / holdovací scéna, písmo, Sign., 25.669g, M.2139, Nov.H.3b, nep.hr., nep.rysky, patina