Belgické povstání, 1789 - 1790
Namur - AR jeton na vyhlášení samostatnosti 1790 - znak, opis a 2-řádkový nápis / sedmiřádkový nápis, Nesign., 33mm, 13.212g, M.2198, H.0, patina, téměř