Leopold II., 1790 - 1792
Guillermard - AR medaile na návštěvu Milána 1791 - poprsí zprava, opis / Lombardie u oltáře, písmo, Sign., 48mm, 44.014g, dr.hr., dr.rys., patina, téměř