Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Velehrad
Svatí Cyril a Metoděj, opis b.l. (1863) / kaple Cyrilka, opis, Nesign., zlacený bronz 32 mm s původ. raženým ouškem, pěkná patina, téměř