Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Smaltované odznaky
Paříž 1902 - mezinárodní umělecká výstava, Nesign., částečně zlacený a smaltovaný bronz 60 mm s upínací patkou a původní etuí R!