Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Církevní medaile - české svátostky zemských patronů
Svatý Václav, český opis / zvěstování Panny Marie, český opis, vročení, 1910, Nesign., Punc., Ag 30 mm s původním závěsem, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina