Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Církevní medaile - ostatní - signované
Loos - ukládání Krista do hrobu, opis / Bible a lebka na oltáři, různé předměty, včely, opisy, Sign., Nepunc., Ag 50mm, 55.804g, nep.hr., nep.rysky