Příjem limitů končí:Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Medaile Za pracovní věrnost ČSR, VM.47-I, Sign.Zukov, puncovaná Ag900, stužka, poškozená etue, průkaz na jméno "Max Matros" udělený dne 9.9.1956