Příjem limitů končí:Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky
Svaz českoslov. důstojnictva b.l., Punc. Ag900, Sign.Karnet-Kyselý, smalt.stříbro 12x25 mm s jehlicí