Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Vídeň
Zach - AE plaketa vídeňské zologické společnosti b.l. - výr sedící na dvou knihách, 3-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 53x70 mm, původní signovaná etue