Příjem limitů končí:Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Vídeň
Rakousko-uherský klub chovatelů foxteriérů 1900 - psí hlava, opis / znaky a nápis v kartuši, Sign.R-S (Reinemer-Spiegel), zlacený bronz 55x65 mm, pův.etue