Příjem limitů končí:Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Vídeň
Vídeňský a dolnorakouský spolek pro chov kanárů 1923 - dva znaky, vavříny, opis / kanár na větvičce, opis a vročení, Nesign., zlacený bronz 45 mm, téměř