Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Německé státy před rokem 1871
Martin Luther, opis / znak nesený anděli, opis b.l. (cca 18.století), Nesign., litý bronz 42 mm, dr.vady nedolitím, opisy nečitelné, patina